O nas

Horn Wellness Group Sp. z o.o.

Jest importerem oraz dystrybutorem profesjonalnych produktów medycznych.

Do naszego biura w Poznaniu poszukujemy:
Specjalisty ds. Sprzedaży Sprzętu Medycznego - Serwisanta Urządzeń Medycznych

Specjalista ds. Sprzedaży Sprzętu Medycznego
Miejsce pracy: Poznań
Region: wielkopolskie

Opis stanowiska:

W naszym zespole chętnie widzimy osoby dynamiczne, samodzielne i kreatywne, łatwo nawiązujące relacje z nowym klientem z rynku medycznego i farmaceutycznego.
Poszukujemy osób z doświadczeniem w aktywnej sprzedaży produktów w branży sprzętu medycznego lub doświadczeniem w pracy na stanowisku handlowca.
Cenimy ludzi aktywnych, nastawionych na rozwój swoich umiejętności i zaangażowanych w osiąganie celu firmy.

Do podstawowych zadań na tym stanowisku należy:

  • realizacja założonego wzrostu sprzedaży.
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • utrzymywanie kontaktów z obecnymi Klientami i Producentami
  • pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie z nimi trwałych relacji
  • prezentowanie produktów i usług firmy
  • kontakt telefoniczny i mailowy z Klientem
  • stałe pogłębianie wiedzy na temat podległych obszarów produktowych oraz zagadnień branżowych
  • opieka nad Klientami i ich profesjonalna obsługa
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • raportowanie działań i wyników sprzedaży

Niezbędne są:

  • doświadczenie w prowadzeniu telefonicznych rozmów handlowych w sposób profesjonalny
  • duża komunikatywność
  • umiejętność pracy zespołowej
  • doskonała organizacja pracy
  • systematyczność i dokładność
  • inicjatywa w zdobywaniu informacji potrzebnych do wykonania zadań

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w branży z dużymi możliwościami i szerokim rynkiem odbiorców
  • pracę z najlepszymi jakościowo produktami w danym sektorze
  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej od 20 lat pozycji rynkowej
  • stałą pracę w oparciu o umowę o pracę (pełny etat) po okresie próbnym
  • wynagrodzenie z systemem premiowania związanym z osiąganymi wynikami
  • współpracę w gronie zaangażowanych osób w przyjaznej atmosferze

CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres biuro@hwg.pl

Serwisant Urządzeń Medycznych

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • wykonywanie przeglądów, serwisowanie i naprawa sprzętu medycznego
  • rozmowy z klientami serwisu
  • prowadzenie podstawowej dokumentacji serwisowej

Wymagania:

  • wykształcenie średnie/średnie techniczne
  • umiejętność czytania schematów i dokumentacji produktowej
  • zdolności manulane
  • komunikatywność
  • wysoka kultura osobista
  • silna motywacja do pracy i nastawienie na realizację wyznaczonych zadań
  • pozytywne nastawienie do pracy
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się Firmie
  • jednozmianowy system pracy
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • podstawowe narzędzia pracy