O nas

WSPIERAMY


Bieg o koronę Dąbrówki

Horn Wellness Group starając się promować sport jako najprostszą formę utrzymania swojego ciała w zdrowiu, postanowiła wspomóc organizatora "Biegu o koronę Dąbrówki" GOSIR Dopiewo i została partnerem imprezy. W tym roku zawody odbyły się 26 maja i wzięło w nich udział blisko 430 zawodników, ok 330 biegaczy i ok. 100 chodziarzy nordic walking. Dodatkowo odbyło się wiele biegów dla dzieci i młodzieży, których wszyscy uczestnicy otrzymywali pamiątkowe medale. Organizatorzy i partnerzy zawodów, chcieli w ten sposób zachęcić całe rodziny do aktywnego wypoczynku i od najmłodszych lat wpajać dzieciom, potrzebę kultury fizycznej jako głównego z elementów profilaktyki zdrowotnej. Tryumfatorami zawodów zostali:

Klasyfikacja mężczyzn biegu głównego Bieg o koronę Dąbrówki 2013:

 1. Lechniak Hubert - 35:15
 2. Szydłowski Piotr - 35:59
 3. Kuśnierz Paweł - 37:00

Klasyfikacja kobiet biegu głównego Bieg o koronę Dąbrówki 2013:

 1. Jopek-Lubik Iliana - 44:22
 2. Ranoszek Anna - 45:37
 3. Świątek Agata - 46:26

Klasyfikacja mężczyzn nordic walking o koronę Dąbrówki 2013:

 1. Lubiatowski Ireneusz - 45:53
 2. Dembkowski Ryszard - 47:57
 3. Andrzejewski Mieczysław - 48:09

Klasyfikacja kobiet nordic walking o koronę Dąbrówki 2013:

 1. Wilczyńska Beata - 51:18
 2. Kasprzyk Lilianna - 52:28
 3. Dekiert-Adamska Małgorzata - 52:48

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, bo swoją aktywnością wygrywają zdrowie! Dziękujemy za wspaniałe emocje, uśmiechy dzieci i rodziców.
Polskie Dni Spirometrii

W ostatnich dniach czerwca 2013 odbywały sie Polskie Dni Spirometrii organizowane przez Polską Federacje Stowarzyszen Chorych na Astme, Alergie i POChP. Dzięki nim w roku 2012 przebadano bezpłatnie, bez długich terminów oczekiwania na wizytę u lekarza ponad 10000 pacjentów. Horn Wellness Group włączyło się do tej akcji, przekazując jako nagrodę dla jednej z placówek wykonujących badania, spirometr Alpha Touch marki Vitalograph. Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć idee, która corocznie pozwala zdiagnozować ukryte problemy z oddychaniem u blisko 2000 Polaków.Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą

Od wielu lat współpracujemy z PTWM, która od ćwierć wieku walczy o życie osób chorych na mukowiscydozę. Towarzystwo jest organizacją pożytku publicznego dzięki czemu mogą Państwo dokonać na jej rzecz darowizny 1%. Zachęcamy, do takiej formy pomocy podopiecznym Towarzystwa, a także zapraszamy na warsztaty organizowane przez PTWM, na których specjaliści Horn Wellness Group dzielą się swoją wiedzą, na temat medycznych nowości z dziedziny inhalacji. Zgodnie z oczekiwaniami pacjentów, podczas bezpłatnych zajęć na terenie całej Polski instruujemy jak dbać o inhalatory i nebulizatory, dokonywać ich dezynfekcji, by jak najlepiej spełniały swoją funkcję i jak najdłużej służyły chorym.Falenty

Falenty to mała miejscowość w powiecie pruszkowskim. Jednak jest ona rozpoznawana chyba przez wszystkie osoby chore na mukowiscydozę i ich rodziny w Polsce. Corocznie odbywa sie tam Konferencja dla Członków Rodzin Chorych na Mukowiscydozę organizowana przez Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą. Horn Wellness Group brała udział w konferencjach starając sie przybliżyć chorym najnowsze osiągnięcia medycyny w dziedzinie inhalacji i ich korzystnego wpływu na leczenie mukowiscydozy. Trzymamy kciuki i życzymy zdrowia tym wszystkim z którymi mieliśmy przyjemność się tam spotkać.Wspieramy biznes prywatny, organizacje pozarzędowe oraz towarzystwa i bierzemy aktywny udział w wydarzeniach naszych Partnerów: